x
Doğal Ltd

 Faaliyetlerimiz 

 Alüminyum 

 Ofis Sistemleri 

Rahat Çalışma Alanları.

Doğal Ltd
Doğal Ltd

Ofis Sistemleri

Doğal Alüminyum Ltd.Şti

Ofis bölme duvar sistemleri kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Ofis Bölme Sistemlerini uygun genişlik ve yükseklikte üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız...

Her Şey İnsan için...

Doğal Ltd

Yüzlerce Bitmiş Proje

Doğal Ltd

Yarım Asrın Deneyimi

Doğal Ltd

Binlerce Mutlu Müşteri

Ofis
Bölmeleri Hakkında...

    Ofis Bölme Sistemleri...

Doğal Ltd

Geniş mekanları ofislere bölme ihtiyaçlarında mükemmel bir çözüm olması için üretildi. Ofis bölme duvar sistemleri kendi içerisinde alternatif detaylar sunarak çok geniş mimari ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

         Ses yalıtımının önemsendiği mekanlarda çift camlı ofis bölme detayı ile üst düzeyde ses yalıtımı konforu ayrıca çift cam sistemin içerisine jaluzi konulabilmesi ile mekanlarda görüntü şıklığı bozulmadan ofisler birbirinden gizlenir.

         Ses yalıtımının önemsenmediği mekanlarda tek cam detayı ile hem ekonomik hem de görsel detaylar ile cevap verebilmektedir.

Doğal Ltd

    Ofis bölme duvar sistemleri ile yapılan bölme duvarlarda yatay ve düşey hareketler çok rahatlıkla verilebilmekte ara bölme açılarda bile dönüş sağlayabilmesi ile mekanlara rahatlık ve görsellik sağlamaktadır. Ofis bölme sistemde ahşap, aluminyum kompozit panel, cam, kompakt laminant, vb. malzemelerin iç içe ve kombine olarak çalışabilmesi görsel bir zenginlik sağlamakta ve iç mimari tasarımcıların işini kolaylaştırmaktadır. Ofis bölmeleri kullanılan parçaların demonte özelliğinin olması ile istenildiği durumda sökülüp başka bir mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

En iyi ses yalıtımını ofis bölme sağlar.

Ofis bölme estetik bir görünüme sahiptir.

Kolay uygulanabilir.

Ofis bölme montajı kolaydır.

Ofis bölme fiyatları diğer ürünlere nazaren daha uygundur.

Ofis bölme istenilen kalınlık ve ölçülerde üretebilir

Çift cam arası jaluzi sistemleri ofis bölme uygulanabilir.

Ofis bölme farklı renklerde jaluzi ve mdf kullanabilir.

Faydaları nedir...

Ofis bölmelerinin faydaları şöyle sıralanıyor;

* Cam bölmeler mimari açıdan oldukça modern bir görünüme sahiptir.

* Ferah çalışma ortamları yaratmak için ideal çözümdür.

* Cam bölme sistemlerinin bakımı ve temizliği çok kolaydır.

* Klasik duvarlara göre ince olduğundan yerden tasarruf sağlar.

* Kolaylıkla demonte edilebilir.

* Ofiste ses kirliliğine karşı mükemmel bir çözümdür.

* Tüm kablolamalar ofis bölme sistemlerinin içine gömülebilir.

* İstenilen şeffaflık oranı doğrultusunda farklı cam tipleri kullanılabilir.

Sistemleri Görün

Doğal Alüminyum ltd.şti'nde her bütçeye uygun ofis bölme seçenekleri mevcuttur...

Her Şey İnsan için...

Doğal Ltd

Piazza
Ofis Sistemleri

Büro ve iş yerlerinde sadeliğe önem veren aynı zamanda gün ışığından maksimum derecede faydalanmak isteyen müşterilerimiz için geliştirilmiş olan Piazza Ofis Bölme Sistemi; uygun genişlik ve yükseklikte üretilerek ışık ve görsellik sağlar. Modern, şık ve estetik görünümüyle rakiplerini gerisinde bırakan Piazza ofis bölme sistemi; farklı tip ve ölçülerdeki jaluzi ve kumlama cam çeşitleriyle müşterisine mimari yeni olanaklar sunmaktadır.
Detaylar
Doğal Ltd

Tek Camlı
Ofis Sistemleri

Tek camlı ofis bölme sistemleri modern çalışma ortamlarında oluşturulmak istenen ferah, prestijli ve çalışanların birbirlerini görmeleri sayesinde oto kontrol mekanizmasının işlediği ofis ortamları sağlamak amacı ile müşterilerimizin begenisine sunulmuştur.
Detaylar
Doğal Ltd

Çift Camlı
Ofis Sistemleri

Çift camlı ofis bölme sistemlerinde alüminyum bölme duvar kullanarak keskin tasarımlar oluşturulur ofislerde iyi kullanılabilir çok amaçlı ve fonksiyonel alanlar oluşturur bu bölme duvar sistemleri ince yapısından dolayı basit bir şekilde montaj yapılabilir. Gerekirse çift cam arasına jaluzi perde takılabilir. Çift camlı ofis bölme sistemleri her çeşit binaya uygulamaya uygundur.
Detaylar
Doğal Ltd

Açık
Ofis Sistemleri

Açık ofis sistemleri açık ofis olarak kullanılan alanlarda ısıtma, soğutma, ışık gibi gereksinimleri birarada kullanabilmek için tercih edilen tavana kadar olmayan bölme duvarlardır. Açık ofis bölme sistemi özel alüminyum konstrüksiyonlardan üretilmektedir.
Detaylar
Doğal Ltd

ECO
Ofis Sistemleri

Ekonomik, modern ve mimari detayları tercih edenlerin kullandığı Eco ofis sistemi, tamamen şeffaflığı sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı bölme duvar sağlayabilmektedir. Camlarda kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir. Bu sistemlerde zemin ile tavan arasında kalan kısım yatay olarak bölünebilir ve istenirse modüllerde kumlama desenler kullanılabilir.
Detaylar
Bölme sistemleri, ofis ve büroların dizayn, dekorasyon ve tasarımı için vazgeçilmez olan ofis bölme sistemleri talepleriniz için hizmetinizdeyiz...

Sıradaki

Doğal Ltd

Doğal Ltd

Büro ve iş yerlerinde sadeliğe önem veren aynı zamanda gün ışığından maksimum derecede faydalanmak isteyen müşterilerimiz için Doğal Alüminyum LTD ŞTİ. olarak Ofis Bölme Sistemlerini uygun malzeme seçimi ve ekonomik fiyatlarla üretip beğenilerine sunuyoruz...
Dogal Ltd

Uygulamalar

Doğal LTD
Rescate Hotel
Çankaya / ANKARA
Doğal LTD
Yurtiçi Kargo
Şaşmaz / ANKARA
Doğal LTD
Cumba Mobilya
Çankaya / ANKARA
Doğal LTD
Tümer AŞ
G.Osmanpaşa / ANKARA
Doğal LTD
Beşrenk Tanıtım
Sarayköy / ANKARA
Doğal LTD
Ada Klinik
Kızılay / ANKARA
Doğal LTD
Öz Alüminyum
Siteler / ANKARA
Doğal LTD
Hasmer Mercedes
Tepe Prime / ANKARA
KURULUŞ & 1968
u