x
Doğal Ltd

 Faaliyetlerimiz 

 Alüminyum 

 Kapı Kasası & Süpürgelik 

Şık ve Zarif Görünüm.

Doğal Ltd
Doğal Ltd

Ayarlı Kapı Kasası & Süpürgelik

Doğal Alüminyum Ltd.Şti

Doğal Alüminyum yılların tecrübesini kullanarak iç kapılarda kullanılan ayarlanabilir alüminyum kapı kasası imalat ve montajı yapıyor. İstenilen duvar kalınlığına göre pervaz profili ile ayarlanabilir kapı kasası oluşturuluyor...

Her Şey İnsan için...

Doğal Ltd

Yüzlerce Bitmiş Proje

Doğal Ltd

Yarım Asrın Deneyimi

Doğal Ltd

Binlerce Mutlu Müşteri

Ayarlı
Kapı Kasası

Doğal Ltd

    Ayarlı Kapı Kasaları...

Doğal Alüminyum yılların tecrübesini kullanarak iç kapılarda kullanılan ayarlanabilir alüminyum kapı kasası imalat ve montajı yapıyor. İstenilen duvar kalınlığına göre pervaz profili ile ayarlanabilir kapı kasası oluşturuluyor.

Profil birleşim noktalarında 45 derece birleşimlerde köşe takozu kullanılarak dayanıklı ve özenli köşe detayları oluşturulması sağlanıyor.

Ayarlanabilir kapı kasalarının istenilen renge boyanması ile estetik ve mekan tasarımına uygun, çürümeyen ve paslanmayan kapı kasaları oluşturuluyor.

İç ahşap kapılarda laminat yüzey kaplamalı farklı yüzeyler veya ahşap görünümlü yüzeyler kullanılarak tüm mimari uygulamalara cevap veriyor.

Çalışma ve ev yaşamında tüm uygulamalarda pratik ve kolay montaj yapılmasını sağlıyor.

Doğal Alüminyum ayarlı kapı kasalarında ideal çözümler ve çeşitli kullanım kolaylıkları sunuyor.

Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...
Doğal Alüminyum ltd.şti'nde her bütçeye uygun alüminyum ayarlı kapı kasası ve süpürgelik seçenekleri mevcuttur...

Her Şey İnsan için...

Doğal Ltd

Doğal Ltd

Ayarlanabilir kapı kasalarının istenilen renge boyanması ile estetik ve mekan tasarımına uygun, çürümeyen ve paslanmayan kapı kasaları oluşturuluyor ve Alüminyum süpürgelikler kullanılımı kolay silinebilir temizlenebilir renk vermez akmaz iz yapmaz...
Dogal Ltd

Alüminyum
Süpürgelikler

Doğal Ltd

    Alüminyum Süpürgelikler Hakkında...

Aluminyum Süpürgelik piyasada cok giden 2 çeşit bulunmaktadır. Bunlardan biri 6 cm lik olanı ve 9 cm lik olanıdır.Bu Profiller genellikle ofis ve iş yerlerinde duvar kenarlarını uygulamada veya duvar bitimlerinde kablo kanalı gözükmemesi için kullanılmaktadır arzu edilirse bunlar evde kullanılabilir.

Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus duvarınıza hangi profilin gidecegi ve nasıl kullanıcagınızdır. Uygun ebatta seçilen profillerin montaj işlemi yapılır.

Montaj işlemi 2 çeşit olmaktadır. Birincisi ölçüsü halinde kesilip silikon ile duvara tutturmak. İkicinsi ise alt parçası olan bu profillerin alt parçalarından 10cm veya 20cm keserek her 1 metre ile 3 metre arası duvara sabitler sonra süpürgelik duvara montaj edilir.

Kullanılımı kolay silinebilir temizlenebilir renk vermez akmaz iz yapmaz. Bu ürün hakkında bilgi almak fiyat sormak isterseniz aşagıdaki irtibat numarasından bilgi alabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

• Profil derinliği 20 mm, profil yüksekliği 60 veya 90 mm dir.

• Tüm Ral renklerinde ve eloksal seçeneklerinde boyanabilir.

Detaylar Firmalara Göre Farklılık Gösterebilir...
KURULUŞ & 1968
u